Przejdź do treści

Menu główne:

REFERENCJE - archiwum

Pełny wykaz referencji dostępny na życzenie. Poniżej wybrane opinie:

Elżbieta Fidelus, właścicielka, Producent Mebli EDAR
„Cenne wskazówki Pana Marcina w zakresie zarządzania reklamami Google Adwords, znacząco przyczyniły się do lepszego poznania tego skutecznego narzędzia reklamy internetowej. Zwiększyłam ruch, a tym samym sprzedaż na naszej stronie internetowej, przy znacznie mniejszych opłatach za reklamę w Adwords.”

Joanna Przetakiewicz, właścicielka, agencja reklamowa LEDROOM
„Marcin Pałkus wykazał duże zaangażowanie w doradztwo strategiczne naszej firmy. Jego ciekawe pomysły przyczyniły się do wzrostu sprzedaży powierzchni reklamowej a co za tym idzie realnych zysków przedsiębiorstwa. Pomógł także w wyznaczeniu celu oraz strategii naszej agencji, co przełożyło się na świadome planowanie działań marketinowych w poszczególnych okresach roku.
Marcin jest dobrym doradcą. Nie ogranicza się do jednej wąskiej specjalizacji, przez co nasza firma skorzystała z cennych uwag w wielu ważnych obszarach.”

Tomasz Waleczko, właściciel, Instytut Witelon
„Marcin Pałkus jest doskonałym doradcą bizensowym, nastawiony na  realizację zadania, jednocześnie uważny na klienta. Ma ogromne doświadczenie i wiele pomysłów. W moim przypadku wypaliły wszystkie, a te które odrzuciłem okazały się lepsze, niż te które sam wybrałem.”

Laura Czarniecka, właścicielka, Level152 sp. z o.o.
„Pan Marcin jest nie tylko profesjonalnym doradcą, lecz także osobą posiadającą ogromną wiedzę praktyczną oraz niezwykle istotną intuicję menadżerską. Podczas doradztwa oraz pracy nad jednym z naszych projektów zapamiętałam Pana Marcina, jako osobę, która w błyskawicznym tempie potrafiła odnieść się do skali i strategii przedsięwzięcia. Udało nam się w krótkim czasie wypracować bardzo ważne i długoterminowe założenia, które miały istotny wpływ na rozwój całego projektu. Bez wahania polecałam styl Pana Marcina, jego wiedzę i umiejętność patrzenia na problem z szerszej perspektywy.”

Anna Olbrychtowicz, właścicielka, Cameronhair
Jestem bardzo zadowolona z doradztwa Pana Marcina. Zdobywanie tych wszystkich informacji zajęłoby mi z pewnością dużo czasu i pieniędzy. W jeden dzień otrzymałam mnóstwo praktycznych rad dotyczących sprzedaży i promocji w internecie. Zdecydowanie polecam.

Elżbieta Kasztelaniec, właścicielka, Akademia Promocji Zdrowia
Pan Marcin posiada szeroki wachlarz wiedzy z zakresu marketingu, w tym okazał się znawcą marketingu sieciowego, co dla mnie było bardzo cenne. Podczas spotkań otrzymałam nowe spojrzenie na „targetowanie” klienta. Pan Marcin również odsłonił mi kulisy pozycjonowania, dzięki czemu powstało 5 blogów wspierających. Spotkania były rzeczowe i prowadzone z dużym zaangażowaniem.

Michał Jarecki, współwłaściciel, Tarendo sp. z o.o.
„Doradztwo Marcina cenię sobie wysoko, przede wszystkim za jego wszechstronność oraz nieszablonowe podejście do problemów. Dzięki temu wspólne spotkania były bardzo wartościowe i wiele wniosły do naszego spojrzenia na firmę.”


Katarzyna Kucik, Prezes Zarządu, KSM

„Marcin jest świetnym doradcą. Dzięki niemu rozwinęliśmy skrzydła - nasza działalność jest teraz uporządkowana i ukierunkowana.”


Najciekawsze projekty:
Origintag

Milan Meble
Level 152
Loyalty Shop
MEILLERGHP
PMDG
Organizacja Polskich Dystrybutorów Farmaceutycznych S.A.
Instytut im. Ks. Piotra Skargi
Black Point S.A.
Interhurt
Spamel
Biurex
Konsorcjum Biuro Klub
Instalsoft
ZTE

Przetwórstwo Mięsa Zychowicz
Mleczarnia Pierzchnica
Piekarnia Białogon

Cameronhair
Akademia Promocji Zdrowia
Salon Urody Dotyk Piękna
Express Team
Producent Mebli EDAR
Piekarnia Stryszów
KSM
OSK adrenalina

Ordo Iuris

Pink shark
Led Room
Instytut Witelon
Krakowski Park Technologiczny
Berry Life
Torendo
Drukarnia Duet
Kaczmarczyk Sklep Motoryzacyjny

Kielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa
Spółdzielnia Mieszkaniowa Bocianek
SAPTK
Civitas Christiana

Centrum Życia i Rodziny
REDD
Sopra

Irish Society for Christian Civilisation
Krakvet
Zaklada Vigilare


Opienie Klientów firmy Directzone Marcin Pałkus
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego